• הגר"מ מאיה: "חג חנוכה זה גילוי של הקב"ה לעמלי תורה"

  גלריות | א' טבת התשע"ו הדפסה הוספת תגובה

  במעמד רב רושם התקיימה מסיבת חנוכה לתלמידי ישיבה לצעירים מצוינים ברכת יעקב בבני ברק בנשיאות חבר מועצת חכמי התורה הגר"מ מאיה ובראשות חתנו הגאון רבי אלדד כהן.

  הר מאיה הדלקת נרות חנוכה צילום יעקב כהן (4)

  את המשא המרכזי נשא הגר"מ מאיה שהרבה בדברי שבח לעמלי התורה השוקדים על תלמודם.  "חג החנוכה זה ימים שהקב"ה גילה לנו כמה הוא אוהב וחפץ בחכמים ובגזירותיהם. כמה הוא אוהב את היגיעה והעמל של התורה. מדאורייתא טומאה הותרה בציבור וא"כ השמן היה טהור ומדוע היה צריך נס? אלא הקב"ה עשה נס שיספיק לשמונה ימים כדי להראות לכל העולם כמה גזירות חכמים ועמלה של תורה חשוב שזה יספיק לשמונה ימים כי אם הם גזרו  שזה טמא אז אני מקבל את הגזירה שלהם וזה חנוכה .חנוכה זה גילוי ואור של הקב"ה לעמלי תורה"

  לסיום שיבח את ראש הישיבה והצוות שמוסרים נפשם לצמיחתם של בחורי הישיבה בתורה ויראת שמים. ובירכם שיזכו להמשיך להגדיל תורה ולהאדירה.

  הר מאיה הדלקת נרות חנוכה צילום יעקב כהן הר מאיה הדלקת נרות חנוכה צילום יעקב כהן (1) הר מאיה הדלקת נרות חנוכה צילום יעקב כהן (2) הר מאיה הדלקת נרות חנוכה צילום יעקב כהן (3) הר מאיה הדלקת נרות חנוכה צילום יעקב כהן (4) הר מאיה הדלקת נרות חנוכה צילום יעקב כהן (5) הר מאיה הדלקת נרות חנוכה צילום יעקב כהן (6)

 • הצטרפו אלינו לפייסבוק והישארו מעודכנים

 • כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך:

 • כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *