• המהלכים מאחורי הקלעים לפתיחת החוף הנפרד בטבריה

  חד וחלק | י"א אלול התשע"ו הדפסה הוספת תגובה

  בחופשת בין הזמנים האחרונה הודיע שר הפנים דרעי כי כל החופים יהיו פתוחים לקהל  הרחב ללא תשלום, אך רוחצים שהגיעו לחוף הנפרד בטבריה התפלאו לגלות כי הוא נסגר בשעה ארבע אחר הצהרים, לא עברו מספר ימים הודיעה עיריית טבריה כי הם ממשיכים את הפיילוט עד לשעה שש אחר הצהרים, קול ברמה מביא לכם את התרחשות הדברים מאחורי הקלעים.

   חוף נפרד צילום: Miriam Alster/FLASH90

  חוף נפרד צילום: Miriam Alster/FLASH90

  הרב שלמה בניזרי מספר כי ניסה להיכנס לחוף הנפרד בטבריה אך התברר לו כי החוף נסגר בשעה ארבע אחר הצהרים, "נסתי לברר מדוע, בתחילה אמרו שאין כסף למצילים, לאחר מכן אמרו לי שזה לא קשור לתקציבי המצלים אלא הם רוצים להכין את החוף לבוקר, לא קיבלתי את התשובה המוזה הזו", הרב התקשר לשר הפנים הרב אריה דרעי שהחליט לעזור לשדרן קול ברמה הרב שלמה בניזרי והזעיק את סגן ראש עיריית טבריה שטיפל במצב עוד באותו היום.

  "מה הם עשו בחופים, אומר בניזרי – דרעי ביטל את התשלום? אז אנחנו נסגור מוקדם וכך נרוויח יותר כסף, ועוד אחרי זה עיריית טבריה הודיעה שהם מוכנים להמשיך את הפיילוט שלהם עד חשעה שש בערב, אז זה לא עיריית טבריה ולא אף אחד זה שר הפנים הרב אריה דרעי שעזר אחרי שפניתי איליו בנושא"

  "אז אני רוצה להודות לו על העזרה הרבה בדבר הזה ובמיוחד לסגן ראש עיריית טבריה שעמל שעות רבות עד לשעות המאוחות של הלילה כדי לפתור את הבעייה הזו שנוצרה שם"

 • הצטרפו אלינו לפייסבוק והישארו מעודכנים

 • כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך:

 • כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *