• האם באמת טראמפ ידיד אמת של ישראל?

  ישר ולעניין | ט' חשון התשע"ז הדפסה הוספת תגובה

  מרגע בחירתו של טראמפ ועד לרגע זה רוב היהודים הימניים בישראל מתרגשים מבחירתו של דולנד טראמפ, אבל האם טראמפ הוא באמת ידיד אמת של ישראל או שמה כל הצהרותיו היו הבטחות בחירות חסרות כיסוי?, פרופ' שמואל סנדלר אינו אופטימי, בראיון לדודי שוומנפלד ויקי אדמקר בתוכנית ישר ולעניין אומר סנדלר "זה הצהרות שאנחנו מתרגשים מהן אבל עלינו לחכות".

  תומך של טראמפ צילום: Hadas Parush/Flash90

  תומך של טראמפ צילום: Hadas Parush/Flash90

  "יש הרבה ביורוקרטיה זה גם תלוי מי יהיה הקבינט שלו וזה עדיין מאוד מוקדם לשמח, צריך לזכור שהוא מקבל החלטות קשות, ואם הוא יקבל החלטות שלא נאהב זה יכול להיות אסון, ברמה האישית בהחלט יש שיפור, אנחנו יודעים שלא היה קשר טוב בין נתניהו למשפחת קלינטון, דבר נוסף שעלינו לזכור הוא לא הגיע מהפוליטיקה, יש לו קרוב לשלושת אלפים מנויים לעשות ולא בטוח שיש לו את כל האנשים לאיוש התפקידים האלה", מוסיף פרופ' סנדלר.

  חוטבלי: "ישנו קשר הדוק בין ישראל לארה"ב"

  מנגד סגנית שר החוץ ח"כ ציפי חוטובלי בירכה אמש את בחירת המועמד הרפובליקני דולנד טראמפ לנשיאות ארה"ב, חוטובלי מסביר כי היא אינה חוששת מהמועמד הטרי מכיון שהברית האסטרטגית בין ישראל לארה"ב גדולה יותר משמו של המועמד.

  "הקשר ההדוק בין ישראל לארה"ב לא היה משתנה גם אם הילארי הייתה נבחרת, חוטבלי התייחסה לדברי טראמפ על כוונתו להעביר את שגרירות ארה"ב בישראל לירושלים ואמרה כי "יש שטח בירושלים מוכן לאכלס את השגרירות האמריקנית, נמשיך ללחוץ בכיוון הזה".

 • הצטרפו אלינו לפייסבוק והישארו מעודכנים

 • כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך:

 • כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *