• 10 הטיפים הטובים ביותר לאיפור מוצלח

  צרכנות | י"ח אדר התשע"ז הדפסה הוספת תגובה

  מאת פלורי וויט – אמנית הצבע והאיפור של קליניק

  מייקאפ חדש - קליניק

  מייקאפ

  1. "למראה טבעי ורענן, משחו מייקאפ סביב האף וטשטשו בתנועות כלפי חוץ. כעת, אתרו אזורים ספציפיים בפנים שבהם ניתן להבחין בפצעונים ומשחו עליהם שכבה דקה של מייקאפ."
  2. "למשיחת מייקאפ, ניתן להיעזר במברשת או בקצות האצבעות. אני אוהבת לסיים את משיחת המייקאפ בעיסוי התכשיר ובהידוק עדין שלו לעור. החום של קצות האצבעות מסייע לעור ולמייקאפ "להתמזג" למראה אחיד."
  3. "בחרו את המייקאפ הנכון – מייקאפ בהתאמה מושלמת לגון העור שלכן. אם אתן מעוניינות להוסיף לעור עומק וגוונים חמים, תוכלו להיעזר בברונזרים. הימנעו ממשיחת מייקאפ בגוון כהה יותר. זאת טעות."


  מסקרה

  1. "אם אתן מבחינות ברווח בין קו הריסים לבין המקום בו המסקרה מתחילה או אם הצללית שלכן נופלת על קו הריסים, קחו מברשת זוויתית ו"צבעו" בזהירות את המסקרה על קו הריסים לכיסוי טעויות."
  2. "סרקו את הריסים עם מסקרה שלוש פעמים. פרעו את החלק החיצוני של הריסים ליצירת אשליה של קו ריסים ארוך יותר."


  אייליינר

   

  • "כשאתן מתאפרות בעפרון איילינר, משחו אותו ברפרופים קלים וקטנים לאורך קו הריסים. פעולה זו תיצור קו מתאר מדגיש סביב העין ותעניק אשליה של עין גדולה יותר ללא קו בולט במראה צורם וגס ובלי למשוך את העור בזמן המשיחה."

   

  גבות

  1. "בחרו תמיד תכשיר/עיפרון לגבות בגוון אחד בהיר יותר מגון השיער שלכן. במקום לצייר על קו הגבה או למלא את אזור הגבות, משחו את העיפרון ברפרופים עדינים על קו המתאר הטבעי של הגבה."


  פודרה / ספיחת הפרשות שומן

  1. "במקום לאבק את הפנים בנדיבות במברשת פודרה מסורתית, היעזרו במברשת קטנה למשיחת פודרה. השימוש במברשת טשטוש קטנה מאפשר משיחה מחושבת ומווסת את הברק במקום להסוות את הזוהר הטבעי והבריא של העור."


  קונטורינג – הדגשת תווי הפנים עם משחקי אור וצל

  1. "כשאתן מושחות קרם או פורמולה בסטיק ליצירת קונטורינג בלחיים, התחילו את המשיחה בקו השיער ושאבו את הלחיים פנימה ליצירת קו מנחה. התחילו בקו השיער ו"ציירו" קו של צבע בתנועה כלפי מטה תוך הפעלת לחץ רב ככל הניתן בהתחלה והפחתת הלחץ בהדרגה. עצרו כסנטימטר לפני השפתיים. כשאתן יוצרות את קו הקונטורינג, הפחיתו בהדרגה את כמות התכשיר הנמשח עם תנועת הקו. למראה טבעי של תווי פנים מודגשים יותר, היעזרו בחלק האחורי של האצבעות לטשטוש ברפרופים קטנים."


  שפתיים במראה אומברה (דירוג גוונים – כהים בחלק החיצוני של השפתיים ובהירים בחלקן הפנימי) – הסוד לשפתיים שתיהנו לשרבב

  1. "תחמו את השפתיים. משחו שפתון ברפרופים קלים במרכז השפתיים. להדגשת השפתיים ולהבלטתן, משחו גם Clinique Lacquer במרכז השפתיים."
 • הצטרפו אלינו לפייסבוק והישארו מעודכנים

 • כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך:

 • כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *