• "ההתנהלות של יעלון היא חרפה איפה היה בזמן אמת"?

  חדש על הבוקר | כ"א אייר התשע"ז הדפסה הוספת תגובה

  על רקע ביקורו של נשיא ארה"ב טראמפ נשאל השר לוין ב'חדש על הבוקר' על האפשרות שבתוך ביקורו של טראמפ ישולב כמתוכנן ביקור ב'יד ושם', לנוכח דבריהם של יועציו שהנשיא יקצה לצורך הענין רק כרבע שעה :"אי אפשר לבקר ביד ושם לרבע שעה. זה אולי עונה על הקריטריון של ביקור מבחינה סמלית, אבל אי אפשר כך להפנים את התוכן".

  השר לוין גם נשאל על האפשרות שלהפוך את מירון לאתר לאומי ותיירותי והשיב :" אנחנו פועלים להקים מלונות עממיים באזור מירון, ואני קורא כאן בשידור: כל מי שרוצה להציע תכנית להקמת מלון, יתקבל בברכה והוא אף יקבל סיוע כספי".

  השר לוין גם התייחס לדבריו של שר הביטחון לשעבר בוגי יעלון בדבר פרשת הצוללות כשאר צוטט אומר :" ידעתי על ראשי ממשלה קודמים שהם מושחתים, כאן שמעתי פה ושם רכילות על התנהלות, זה לא מעניין. אבל שיבוש סדר עדיפויות, כשראש הממשלה מעדיף טובת עניין כזה או אחר, אולי אפילו בצע כסף, על פני אינטרסים של מדינת ישראל, זה מבחינתי היה משבר" .
  "אם לא יהיה כתב אישום, אני אצא למערכה ציבורית ואספר את הכל" על כך השיב השר לוין : "התתנהלות של השר יעלון היא חרפה. אם יש בדל של אמת בטענות שלו, איפה הוא היה בזמן אמת? איך הוא לא פצה פה? בשביל להמשיך להחזיק בתיק הבטחון"?

 • הצטרפו אלינו לפייסבוק והישארו מעודכנים

 • כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך:

 • כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *