• מלחמת השבת הגיעה להרצליה, חבר מועצה פוטר

  אחת בצהריים | כ"א אייר התשע"ז3 תגובות הדפסה הוספת תגובה

  חבר מועצת עיריית הרצליה אלעד צדיקוב פוטר הבוקר ע"י ראש העיר משה פדלון באמתלה כי צדיקוב נלחם בו. בישיבת המועצה הסביר ראש עיריית הרצליה כי אין מקום בקואליציה לשותפות עם מי שמשתלח, משקר, משמיץ ומוציא דיבה רעה כנגד ראש העיר וכנגד הנהלת העירייה כולה. אי אפשר להזיל "דמעות תנין" אל מול חברי המועצה, לשקר במצח נחושה ולתרץ את הדברים שנאמרו כאילו הוצאו מהקשרם ".
  ביומן הצהריים בהגשת רונן כ"ץ צדיקוב טען כי פוטר מסיבות אחרות לחלוטין :"ראש העיר מנסה למצוא חן בעיני ארגוני שמאל קיצוניים ולהתייפייף בעיניהם, המאבק לא קשור לדתיים וחילוניים".
  צדיקוב ממשיך ותוקף גם את חבריו למועצה הדתיים והחרדים בכך שלא עמדו לימינו במאבקו למען השבת ולטענתו אף הפנו לו עורף :"ציפיתי שאם יצא מכתב מהמרא דאתרא ובתמיכת הראשל"צ הגר"י יוסף, החברים הדתיים יתמכו בי. בפועל זה לא קרה ואני מאוכזב. הם צריכים לעשות חשבון נפש".

  יו"ר ועדת הכספים ח׳כ משה גפני החליט לעמוד לימינו של צדיקוב ולהירתם למאבקו למען קדושת השבת ולא להותירו חייל בודד במערכה חשובה זו ולכן ח"כ גפני ביטל פגישה עם ראש העיר הרצליה משה פדלון . במכתב ששיגר לראש העיר כותב גפני כי ראש העיר לא עמד בהתחייבותו ובחוסר הגינות העביר החלטה בניגוד לסיכומים ביניהם. גפני הזכיר כי תמכו בו לראשות העיר בהוראת מרן הגראיל שטינמן שליט׳א, ובנוסף דורש גפני להחזיר את המצב לקדמותו ולא,לא ייפגש עמו.

  להאזנה :

 • הצטרפו אלינו לפייסבוק והישארו מעודכנים

 • כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך:

 • תגובות

  1. מאת דוד‏:

   זה בכלל לא בגלל השבת

   • מאת תפארת נקי‏:

    אני גרה בהרצליה ושום דבר פה לא נכון… אבא שלי הוא אחד מהרבנים שנתנו לו לכתוב את המכתב והוא כן כתב.. תפסיקו להוציא דיבה, באמת! ראש העיר באמת מקסים והוא אפילו מסורתי אני לא אומרת את זה סתם, אבא שלי רב בהרצליה….!!!!

   • מאת חרדים‏:

    קודם כל מניין לך שזה לא בגלל השבת
    שנית, מה זה משנה, סוף סוף ראש בעיר פוגע בשבת, זה מצב נתון שחייבים לגנות אותו

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *