• בזק בינלאומי תעמיד את מרכז בקרת הסייבר לעסקים כמוקד חירום

  צרכנות | כ"ב אייר התשע"ז הדפסה הוספת תגובה

  בסוף השבוע האחרון זוהו מתקפות כופרה מאסיביות כנגד עשרות אלפי מחשבים בארגונים רבים ובעשרות מדינות באירופה באמצעות פוגען כופר ממשפחת WannaCry. נראה כי התקיפה ניצלה מספר חולשות אבטחה ידועות. תוכנות הכופר זוהו בארגונים רבים ברחבי העולם בין השאר בבתי חולים וחברות שילוח כמו פדקס העולמית.
  חברת בזק בינלאומי אשר לאחרונה הקימה מרכז בקרה וניטור סייבר ייעודי עבור לקוחותיה העסקיים בארץ ובחו"ל, תעמיד על רקע האירועים האחרונים את מרכז הסייבר כמוקד חירום לכלל הלקוחות העסקיים ותאפשר מענה מיידי והנחיות צוות מקצועי כיצד לפעול במידה והארגון נפגע כתוצאה מהתקיפה האחרונה, כיצד ניתן להתמודד עם תוכנת כופר, כמו כן יוכלו להמליץ אנשי הצוות כיצד לנהוג על מנת לתגבר את אבטחת המחשבים ולמנוע אפשרות חוזרת למתקפה.
  מרכז בקרת הסייבר של בזק בינלאומי מספק שירותי בקרה, ניטור וטיפול לכלל לקוחותיה העסקיים של בזק בינלאומי בכל רחבי העולם מלקוחות ועד לארגונים הגדולים במשק כגון גופים פיננסיים וגופי ממשלה שונים. עם חניכתו לאחרונה אמר מוטי אלמליח, מנכ"ל בזק בינלאומי כי "מרכז בקרת הסייבר והניטור החדש של בזק בינלאומי מהווה נדבך נוסף ואף עיקרי באסטרטגיה של בזק בינלאומי להוביל את שוק הגנת הסייבר ללקוחות בישראל. עוד הוסיף אלמליח, מרכז זה מהווה פריצת דרך בשוק העסקי מול לקוחות הסומכים על יכולות בזק בינלאומי להוסיף עבורם ערך בתחום הגנת הסייבר".
  מרכז בקרת הסייבר אשר במסגרת פעילותו השוטפת מספק שירותים מנוהלים מלאים של הגנה וביטוח סייבר כשירות בתשלום חודשי: שירותי הגנה על הרשת DDoS, הגנה על תחנות הקצה הגנה על בסיסי נתונים ועוד רבים אחרים, יפעל כאמור בימים הקרובים במתכונת חירום עבור לקוחות כל החברות.
  צוות המרכז, המאויש במיטב מומחי אבטחת מידע ותקשורת עם ניסיון רב בתחום הרשתות הבינלאומיות יפעל מסביב לשעון 24/7 ויעמוד לרשות הלקוחות העסקיים בטלפון: 2014*
  לוגו- בזק בינלאומי

 • הצטרפו אלינו לפייסבוק והישארו מעודכנים

 • כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך:

 • כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *