• מקורבי נשיא ארה"ב מאשימים את השר בנט בביטול העברת השגרירות לבירה

  חדשות | כ"ב אייר התשע"ז הדפסה הוספת תגובה

  לפי המתפרסם הערב אנשי הנשיא טראמפ מצביעים על השר בנט כמי שאשם בכך שהשגרירות לא תועבר לירושלים למרות הבטחתו של הנשיא טראמפ ערב הבחירות בארה"ב . "אם יש מישהו שקבר את הסיכוי להעברת השגרירות זה השר נפתלי בנט", "בנט מסומן אצלנו" כך לדבריהם של המקורבים לנשיא .

  מלישכתו של השר בנט השיבו על האשמות אלו :"בנט מקבל בברכה את הנשיא טראמפ בביקורו הראשון בישראל. יחד עם זאת הוא שומר על ביטחונה של ישראל. בנט לא נבחר להגן על אינטרסים של הבית הלבן אלא אינטרסים ישראלים, יש מי שמסכים לוויתורים בירושלים ועל חלקי מולדת, בנט יעמוד נגד זה".

  השר בנט לא אחת התבטא בפומבי על נושא העברת השגרירות ונושא ההסדר העתידי עם הפלסטינאים כאשר הוא יוצא לא אחת כנגד ראש הממשלה ומאשימו בשתיקה וחוסר מעש בנושאים החשובים שעל הפרק ,שלדעתו ניתן לפותרם בהצגה נכונה שלהם מול הנשיא החדש אשר נתפס כאוהד הימין .

  בנט צייץ לפני מספר ימים בנושא העברת השגרירות כאשר הוא כותב :""העברת שגרירות ארה"ב לבירת ישראל מחזקת את ישראל, ומחזקת את הסיכויים לשלום-אמת" מהבית הלבן השיבו :""הנשיא דונלד טראמפ מנסה לאמוד אם העברת השגרירות האמריקנית לירושלים תקדם או תפגע בסיכוי להשגת הסכם ישראלי-פלסטיני,הנשיא ינסה לגלות רגישות לנושא, בתקווה שהדבר יסייע להתקדמות התהליך".

 • הצטרפו אלינו לפייסבוק והישארו מעודכנים

 • כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך:

 • כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *