- רדיו קול ברמה - http://www.kol-barama.co.il -

הצלחה מרשימה למבצע הקיץ של עוגיות אוראו – 55 משתתפים זכו ברחפן

בשביעות רצון רבה מסכמים בחברת מונדליז, המשווקת את עוגיות 'אוראו' פרווה בכשרות המהודרת של בד"ץ איגוד הרבנים, את פעילות הקיץ המיוחדת שהתקיימה ובמסגרתה זכו עשרות צרכנים ברחפן.
בפעילות הקיץ הוזמנו הצרכנים לרכוש 3 אריזות עוגיות 'אוראו' ולהתקשר לטלמסר ייעודי. העונים נכונה ובזמן המהיר ביותר על השאלות זכו ברחפן במתנה.
הפעילות התקיימה בימי בין הזמנים כאשר כאשר אלפי צרכנים התקשרו לטלמסר הייעודי צרכנים הראשונים שענו נכון זכו ברחפן.
קשה היה לפספס את הניידת הממותגת של אוראו שסבבה באזורים מרכזיים בערים החרדיות ובסמוך לנקודות מכירה מרכזיות כאשר דיילי החברה מדגימים את השימוש ברחפן תוך הענקת מידע על המבצע הייחודי.
ענבר ליבאואר מנהלת השיווק של מונדליז ישראל: "מאז קבלת הכשרות המהודרת הפכו עוגיות אוראו לפופולאריות בקרב ציבור מהדרי הכשרות. הצרכנים הביעו עניין רב בפעילות שהייתה חווייתית ומהנה". אנו נמשיך להשקיע ולצמוח עם המותג אוראו במגזר החרדי "

עוגיות 'אוראו' הינן עוגיות הסנדוויץ המובילות בעולם, וישנן הערכות כי מאות מיליארדים מהן נמכרו מאז השקתן בשנת 1912. עתה צרכני הכשרות למהדרין נהנים מהעוגיות הסנדוויץ עם מילוי טעם הווניל, פרווה בכשרותו המהודרת של הרב יעקב אשר וועסטהיים הנחשב לאחד ממומחי הכשרות הידועים באירופה ובעולם כולו, ובייחוד בקטגוריית הממתקים והעוגות. עוגיות אוראו בטעם וניל בכשרות המהודרת נמכרות באריזה של 137 גרם.
במערכת הכשרות של הרב וועסטהיים בד"ץ איגוד רבנים מציינים כי "צוות משגיחים נסע לאינדונזיה על מנת לעמוד מקרוב אחר מערך ייצור העוגיות הנפוצות. חומרי הגלם נבדקו בקפידה ושימת לב מיוחדת ניתנה בכדי לוודא שהקמח אינו בחשש "חדש". כל תהליך הייצור והאריזה התבצע בנוכחות ובפיקוח תמידי של משגיח יר"ש שמונה מטעם ועדת הכשרות של בד"ץ איגוד רבנים שווידא שהנחיות הכשרות המוקפדות נשמרות במהלך כל הייצור".
למותר לציין כי כשרותו של הרב וועסטהיים ידועה בהקפדתה היתירה על כל דקדוקי ההלכה ומקובלת על כל שכבות הציבור, כאשר ציבור היראים סומכים ידיהם על הכשרות שמובילה כיום את עולם הכשרות.