• הנהלת 'מכבי' נערכת לקראת שנה חדשה מלאת אתגרים לרווחת החברים

  בריאות | כ"א אלול התשע"ז הדפסה הוספת תגובה

  לקראת תחילת השנה החדשה ערכה הנהלת מכבי שירותי בריאות כינוס ייחודי למנהלי מכבי שירותי בריאות מהגזר החרדי ולמתאמי קשרי הקהילה בכל רחבי הארץ במסגרתו הוצגו התוכניות לקראת השנה החדשה וכן הועלו לדיון הנושאים החשובים העומדים על סדר היום הציבורי בתחום הרפואה והבריאות במגזר החרדי.
  נכחו, ראש חטיבת הבריאות והמשנה למנכ"ל מכבי פרופ' נחמן אש, רונן הראל, חבר הנהלת מכבי הרב שמחה שטיצברג ראש אגף שירות ושיווק הגב' טוני כהן שאירחה את המפגש, מנהלת השיווק הארצית הגב' נירית בן קיש, סגנית מנהלת השיווק הארצית הגב' אתי שטיין, מנהל השיווק למגזר החרדי ואחראי מתאמי קשרי הקהילה הרב משה שלזינגר, רב ביה"ח אסותא הרב חיים יצחק פלדמן, מנהלי מכבי שירותי בריאות מהמגזר החרדי ברחבי הארץ ומתאמי קשרי הקהילה.
  פתח את המעמד מנהל השיווק למגזר החרדי במכבי הרב משה שלזינגר שהודה בחום למנהלים ולמתאמים וציין כי נבחרת המנהלים ומתאמי קשרי הקהילה של מכבי עושים עבודה נהדרת, מהירה ומקצועית, עבור החברים מכלל האוכלוסייה ומכל רחבי הארץ ומרגישים שליחות לסייע לחברים על מנת להקל את הסבל שהם עוברים. עשרות אלפי הפניות שהגיעו אל המתאמים במהלך שנת תשע"ז מוכיחים מעל הכל על חשיבותו הרבה של התפקיד ותרומתו לשיפור השירות. הרב שלזינגר הודה לראש אגף שירות ושיווק במכבי הגב' כהן, על פעילותה הרבה בקידום פעולות המתאמים וקידומם לתפקידי ניהול בכירים כן ציין לשבח את ראש אגף משאבי אנוש מר ארי אור הפועל רבות לטובת העניין. כמו"כ הודה למנהלת השיוק הארצית הגב' בן קיש על השקעתה הרבה ותשומת הלב שלה לאגף החרדי בארגון, כמו כן לחבר הנהלת מכבי הרב שטיצברג העומד תמיד לימין המתאמים בכל מה שנדרש.
  ראש חטיבת הבריאות והמשנה למנכ"ל מכבי פרופ' נחמן אש הציג את משנתו בתחום הבריאות והשרות לחברים. הוא ציין לשבח את משתתפי הכינוס, הנציגים החרדיים בכל רחבי הארץ הן המנהלים והן המתאמים שמשקיעים את כל זמנם בעזרה וסיוע לחבר הנקלע למצב שבו הוא צריך את עזרתנו, ומתאמים מהווים עבורו באותו רגע כמלאך המושיע. פרופ' אש הדגיש כי החמלה והשרות לחבר הם המוטיבים המובילים את כל ההחלטות במכבי. החיבור למגזר החרדי חשוב מאד למתן שירות הולם ומותאם לחבר, ויושבי השולחן בהחלט עושים זאת בצורה המושלמת ביותר. מצאתי כאן שדרת ניהול בכירה במכבי מהמגזר החרדי היודעת לעשות עבודתה במסירות ובמקצועיות, ואני מקווה שהעתודה הניהולית החרדית תתגבר ותתרחב בשנה החדשה.
  מר רונן הראל ראש מערך השב"ן הציג את תוכניות השב"ן ואת השיפורים שנעשו בו הן במסגרת מגן זהב והן במסגרת מכבי שלי, הכנסנו בתוכנית הזו כל מה שיכולנו, והפכנו אותו למוצר שאין לו כל מתחרה בתחום, יש שם הכל. החל מרשימת רופאים מומחים בעוד שמבוטחי קופות אחרות יאלצו לשלם על הטיפול או הייעוץ באופן פרטי. יש שם טיפולים יקרים כמו טיפולי שיניים שעולים הון, אך במסגרת התוכנית הם מוצעים בפחות מחצי מחיר כשמדובר בחיסכון של אלפי שקלים, בפרט למשפחה הברוכה. הרחבנו את סל ההריון ל8000 שח, חשוב לזכור שמכבי היתה הראשונה שיזמה את המושג סל הריון וקופות האחרות העתיקו ממנה. סבסוד דור ישרים כאשר יעלה לחבר רק 170 שח, יש שם גם תרופות יקרות שלא נזדקק לכך. יחד עם זאת, מבשר מר הראל כי בתקופה הקרובה, תעריפי 'השב"ן עומדים לרדת משמעותית כך שהם יהיו האיכותיים ביותר והזולים ביותר.
  ראש אגף שירות ושיווק הגב' טוני כהן, שיבחה את עבודתם המסורה של המתאמים וציינה כי הם מהווים אור ומגדל לחברים. תגובות נלהבות של החברים הנהנים מפעילותם של המתאמים מגיעות אלינו, אני רואה את העבודה שהם עושים ופשוט נפעמת מעוצמתם, אתם נמצאים בחוד החנית של מכבי אמרה, בדבריה ציינה כי מכבי היתה הקופה הראשונה שהכניסה מתאמי קשרי קהילה מתוך הבנת הצרכים המיוחדים של המגזר החרדי, והתוצאות אכן ניראות בשטח.
  מנהלת השיווק הארצית הגב' נירית בן קיש שנכנסה לתפקידה החדש לפני כחודש התקבלה בברכה ע"י המשתתפים. הגב' בן קיש ציינה כי היא מלאת התפעלות והערכה למול פעילותם של מתאמי קשרי הקהילה לדבריה הם הגשר שנועד להיטיב ולהתאים את השירות הרפואי המקצועי הטוב ביותר של מכבי לצרכי הקהילה החרדית והם עושים זאת בהצלחה רבה. הגב' בן קיש הציגה את תוכנית השינויים במערך השירות האישי כאשר הדגישה כי הושקעו לשם כך משאבים רבים על מנת שכל פניה ובקשה ייענו בצורה מושלמת לרווחת החבר ויתועדו במערכות מכבי לצורך למידה ושיפור השירות.. כאשר המנהלים החרדיים והמתאמים יהיו חלק משמעותי במערך זה.
  חבר הנהלת מכבי שירותי בריאות הרב שמחה שטיצברג נשא דברים לשנה החדשה וברך את הנוכחים. בדבריו הדגיש את העבודה המסורה של המנהלים והמתאמים אשר פועלים במסירות למען החברים והאוכלוסייה כולה, שביעות הרצון הרבה ממכבי שירותי בריאות נזקפת לכל עובדי מכבי ובדגש מיוחד לנציגים החרדיים ומתאמי קשרי הקהילה. הרב שטיצברג הוסיף כי החיבור לשטח מאד חשוב לנו ומאפשר היענות מיידית לכל מיני התפתחויות או אירועים כלשהם.

 • הצטרפו אלינו לפייסבוק והישארו מעודכנים

 • כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך:

 • כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *