• עשרות ערכו בדיקות מצילות חיים ע"י ניידת ממוגרפיה מיוחדת ביוזמת מכבי שירותי בריאות

  משפחה | י"ז כסלו התשע"ח הדפסה הוספת תגובה

  עשרות ערכו בדיקות מצילות חיים ע"י ניידת ממוגרפיה מיוחדת ביוזמת מכבי שירותי בריאות
  כהמשך לשדרוג השירותים הרפואיים של מכבי שירותי בריאות במודיעין עילית, הגיעה בימים האחרונים הנהלת מחוז ירושלים והשפלה במכבי בראשות ראש המחוז מר גידי לשץ, לסיור מקיף במודיעין עילית. בסיור השתתפו, הרופאה המחוזית ד"ר דפנה דורון, מנהלת התפעול יפעת אלפסי, מנהלת המרחב אורנה ונטורה וסגניתה הגב' חיה גרוס ומתאם קשרי הקהילה במרחב וחבר עיריית מודיעין עילית הרב נחמן ניימן.
  במהלך הסיור ביקרה הנהלת המחוז במרכזים הרפואיים של מכבי בשכונות גרין פארק, נאות הפסגה וברכפלד ובחנו את האפשרויות להמשך תנופת ההתרחבות של מכבי בעיר, לצד חנוכת שירותים חדשים במרכזים הרפואיים ותוספת מרפאות ובתי רופאים, על מנת לעבות באופן משמעותי את השירותים לחברי מכבי בעיר. במהלך הסיור שוחחו המשתתפים עם תושבים רבים, שמעו את בקשותיהם וצרכיהם והבטיחו להמשיך לפעול למענם כדי שימשיכו להיות מרוצים מחברותם בקופה הטובה ביותר במודיעין עילית.
  בתוך כך, עשרות מתושבות העיר הגיעו להיבדק בדיקות מצילות חיים. מכבי במודיעין עילית דואגת לבריאותן של נשות מודיעין עילית ומנגישה את שירות הממוגרפיה עד לבית. מקדמת הבריאות של מכבי במודיעין עילית הגב' מיה לוי מציינת כי כידוע ע"י בדיקה לגילוי מוקדם בשם ממוגרפיה ניתן למנוע מחלה קשה בנשים, (לצערנו היו מקרים של גילוי המחלה בנשים צעירות בעיר) כדי שלא יצטרכו להתאמץ ולנסוע מחוץ לעיר, מכבי בשיתוף עם אסותא והאגודה למלחמה בסרטן דאגה להבאת ניידת ממוגרפיה לעיר. עשרות נשים הגיעו להיבדק והן התקבלו בניידת ע"י נציגות מכבי ונבדקו ע"י צוות מקצועי תוך שמירת פרטיות מוחלטת.
  חשוב לדעת, מציינת הגב' לוי כי שיעור השימוש בממוגרפיה בישראל לגילוי מוקדם של המחלה בנשים גבוהים מהממוצע בעולם, ושיעור הריפוי וההישרדות גבוהים ומגיעים ל – 89.7%.
  למכבי שירותי בריאות פריסה נרחבת במודיעין עילית, בהם מרכזים רפואיים במרכז ק.ס.ם. ברחוב אבני נזר בקריית ספר, שם גם פועלים מרפאות, מכון להתפתחות הילד ומכבי פארם; המרכז הרפואי המרכזי בברכפלד,
  ראש המחוז עמד מקרוב אחר ההתפתחות וציין כי במכבי מדגישים כי היא קשובה לצרכי המבוטחים ומעניקה מענה מהיר ויעיל, ומתאימה ומנגישה את השירותים הרפואיים עבורם על הצד הטוב ביותר. מכבי היא הקופה היחידה שמפעילה במודיעין עילית מוקד רפואי מדי ערב עד השעה 22:30 ומוקד רפואת נשים עד השעה 22:00, זאת בנוסף לשירותים הרפואיים של מומחים בפריסה גדולה ומושלמת ברחבי העיר. בנוסף למכבי הסדר למוקד שבת במרפאות 'עזר מציון' והסכם עם מכון הרנטגן 'אבחוני השפלה' הסמוך למרכז הרפואי בברכפלד. בכלל המרכזים הרפואיים במודיעין עילית תוגברו בחודשים האחרונים עמדות השירות העצמי לקבל שירותי משרד ושירותים מקוונים שונים כגון קביעת תורים, תוצאות בדיקות מעבדה, הדפסת התחייבויות, הדפסת אישורים, מרשמים והפניות מהרופא – וזאת במהירות האפשרית ועל מנת לאפשר קבלת שרות גם בשעות בהן המשרדים סגורים.

 • הצטרפו אלינו לפייסבוק והישארו מעודכנים

 • כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך:

 • כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *