• הציון הגבוה ביותר: בוגר הקמפוס החרדי

  צרכנות | כ"א שבט התשע"ט הדפסה הוספת תגובה

  לפני כ-3 חודשים פורסמו תוצאות בחינת ההסמכה בכתב של מועצת רו"ח בנושא ביקורת חשבונות ובעיות ביקורת מיוחדות. מבין כל הנבחנים, מנחם אברמוביץ , בוגר הקמפוס החרדי אונו, קיבל את הציון הגבוה ביותר בארץ וכעת הוא מועמד לקבלת מדליה על כך.

  מקצוע ראיית החשבון נחשב ליוקרתי ומאפשר ללומדיו להתפרנס בכבוד, שכן לרואה החשבון ידע והשכלה רחבה בתחומי החשבונאות, המיסים, המימון, הביקורת החשבונאית ובתחומים נוספים המאפשרים לו לשמש בתפקידים בכירים כמו סמנכ"ל כספים, מבקר פנים, חשב שכר, יועץ השקעות ועוד.

  "הקריה האקדמית אונו" אומר משה עובדיה, מנהל הקמפוסים החרדיים של אונו, "ממשיכה להוביל עם מספר הבוגרים החרדים המצליחים הגבוה ביותר, כאשר חלק גדול מהם השתלב במקומות עבודה נחשבים כמו רשות המיסים, משרד המשפטים, משרדי רואי החשבון הגדולים בארץ, רשויות מקומיות ועוד. אנו מברכים את הבוגר היקר מנחם אברמוביץ ומאחלים לו הצלחה בכל אשר יפנה".

  לקריה האקדמית אונו שני קמפוסים חרדיים, האחד באור יהודה והשני בירושלים ולומדים בהם קרוב ל-3,000 סטודנטים. היא מציעה לימודים אקדמיים לתואר, במקצועות יוקרתיים ורווחיים, בימי לימוד נפרדים, באווירה לימודית וחברתית המתאימה לאורח החיים החרדי. לפרטים נוספים ניתן להתקשר ל- 072-223-7551

 • הצטרפו אלינו לפייסבוק והישארו מעודכנים

 • כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך:

 • כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *