• -png
 • ר' חיים חן פלח ז"ל | פרידה

  מחלקת החדשות | י"ג אדר א' התשע"ט4 תגובות הדפסה הוספת תגובה

  ברוך דיין האמת: חברנו היקר ר' חיים חן פלח ז"ל, טכנאי רדיו ב״קול ברמה״, נפטר אמש לאחר ייסורים רבים ומרים, והוא בן 44 בפטירתו. שדרני הרדיו ועובדי התחנה מבכים על לכתו בטרם עת | מתעדכן>>>

  רונן גרוס ב'המתחשבנים': "זכיתי להכיר את חיים חן המון שנים. לפני כ 15 שנה התארח אצלי פרופ' שניהל מחלקה של ריאות ולב. חיים עבר באותה תקופה טיפול של השתלה ודיברנו איתו על הנושא. הפרופ' אמר שחיים לא יחזיק מעמד יותר מחמש שנים – יצאנו המומים מהשיחה הזאת. הקב"ה הראה לנו כמו תמיד אחרת. התפילות מתקיימות ומתקבלות. למרות הנבואה השחורה של אותו רופא חיים זכה להמשיך לחיות עוד הרבה שנים ולעשות כל כך הרבה דברים טובים. אהבנו אותך חיים ועדיין עוד אוהבים. למדנו ממך רבות."

  הרבנית חדוה לוריא ב'התחברות': נשמה ענקית בגוף מיוסר. חיים קיבל הכל באהבה ובשמחה אמיתית. חיים חן רווק בן 44 שהיה נשוי לאמונה וכולנו כנראה היינו הילדים שלו. כל כך הרבה אמונה בן 44 כאילו בן 144.

  גלעד שמע ויניב מאירי ב'שניים בעשר': השבוע היינו במאורע מאוד עצוב – חברינו לעבודה שנפטר. כולם יודעים שהיה צדיק ותלמיד חכם. התפעלתי ממנו מאוד. העבודה של הטכנאים ברדיו היא עבודה קשה. טכנאים צריכים הרבה ריכוז כי כל טעות שלהם נשמעת בשידור. כל הטכנאים שלנו מקסימים. חיים חן היה יושב בשיא הלחץ ופשוט לא מתעצבן. ניסיתי כמה פעמים לעצבן אותו ולא הצלחתי אף פעם.

  מנהל התוכן קל, עמי מימון ב'חידודון': "אחד הטכנאים החשובים של רדיו קול ברמה, עשר שנים הוא עובד איתי כאן, חיים חן פלח ז"ל ביקשנו להתפלל עליו אך הקב"ה החליט אחרת "דודי ירד לגנו לארוגות הבושם ללקוט שושנים" אני יכול לדבר המון על חיים, על האחריות שהייתה לו. אבל הנקודה הגדולה היא – יהודי מקבל פה בעולם ייסורים והוא בא בטרוניה לקב"ה חיים חן עבר ייסורים רבים ואף פעם לא שמעת ממנו תלונה. חיים, פה השארת חלל ענק, ברדיו ולמשפחה, אני לא יכול להעביר מסר מה זה לקבור בן. ויקיצו וירננו שוכני עפר ותמליץ טוב בעדנו"

  המנהל המוזיקלי עמירם בן לולו ב'המבוקשים': אתמול קיבלנו את הבשורה המרה, שחיים הסתלק מאיתנו, בתור אחד שפוגש את חיים כל יום ב16.00 מעולם לא שמעתי אותו מדבר על מישהו, היה כלכך ירא שמיים השאיר חלל גדול בלבבות שלנו. לפני שבועיים התעניינתי במצבו וחיים השאיר לי צוואה "תמשיך לשמח אנשים".

  מנהל המחלקה הטכנית רפי אוחנה ב'אחת בצהריים': חיים לא היה עובד הוא היה חבר. הוא היה בן תורה אמיתי. היה מקפיד להשתתף בשיעור עם מרן ראש הישיבה הרב שטיינמן זצ"ל.

  אשת החינוך, הסופרת גב' מנוחה פוקס ב'באווירה משפחתית': "חודש אדר הוא חודש של שמחה, אבל סביבי באולפן עצב גדול, חיים חן היה אדם מיוחד במינו, בשקט ובענווה, בקבלת ייסורים באהבה. חיים, תמשיך להשפיע עלינו ועל העולם כולו."

  משה גלסנר והרב אשר ברדה ב'המהדורה המרכזית': "חיים ז"ל היה איש יקר ומיוחד אחת הדמויות המיוחדת ברדיו קול ברמה. איש טוב לב וטוב עין. אהוב לשמים ולבריות עם חיוך גדול של חן שלא מש מפניו גם כשיתייסר ייסורים קשים ומרים. היה תמיד מקפיד להודות לקב"ה על כל החסד שמרעיף עליו. מעולם לא התלונן. ראה רק את הטוב. הקפיד תמיד שלא לדבר ולו מילה אחת בשעות התפילה. כל חייו היו כיסופים לקב"ה חיזק את כולנו באמונה. קיבל עליו את הדין באהבה"

  המוזיקאי והמעבד משה מרדכי מונה רוזנבלום מגיש 'לכבוד שבת קודש': "חיים עבר חיים עם ייסורים. כולנו איבדנו אתמול חבר יקר. חי את החיים שלו בשלמות הלב. דוגמה לאצילות נפש. דוגמה למידות טובות. עליו אפשר לומר רק דברים טובים. היה לו משהו מאוד מרכזי באישיות שלו – מעולם לא שמעתי אותו מדבר רע על מישהו. שמירת הלשון שלו הייתה ספר מוסר."

  נועם זיגמן ב'חדש על הבוקר': "אתמול נלקח אחד מבני החבורה שלנו, הוא היה האיש שמאחורי הזגוגית, איש שכל כולו היה נתינה, חיים חן פלח שהיה מוערך על כולם, החן והחיות שהיו בו נדמו אתמול אחרי ייסורים קשים, קשה עלינו הפרידה ממך חיים."

  דודי שוומנפלד ב'ישר ולעניין' "בוקר מאוד קשה לנו ב'קול ברמה' חיים חן פלח נלקח מאיתנו אמש בחטף, חיים היה עמית, חבר כאח, ספר מוסר מהלך. בעל הייסורים. תלמיד חכם. אבדה קשה מאוד, אני קורא למאזינים שכל-כך אהבו אותו ללמוד ולהתפלל לעילוי נשמתו חיים חן בן אביעזר ופנינה ז"ל."

 • הצטרפו אלינו לפייסבוק והישארו מעודכנים

 • כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך:

 • תגובות

  1. מאת א"מ‏:

   יום הזיכרון בשבילי זה גם לזכור את חיים חן ז"ל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁

  2. מאת א.מ‏:

   עדיין אני בדיקאון שחיים חן נפטר!!!!

  3. מאת א"מ‏:

   זה נכון אני רק בהלם שנפטר חיים חן!!!!!!
   חיים רק נתגעגעה לך כל הזמן יהי זכרך ברוך!!!!!!!!!!!!! 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁

  4. מאת אמונה‏:

   עצב שאין לו סוף

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *