• "במערכת הבחירות הזו אין קמפיינים"

  אחת בצהריים | ו' אדר ב' התשע"ט הדפסה הוספת תגובה

  הבוקר מפרסם הכתב הפוליטי של רשת ב' וכאן 11 זאב קם הקלטות בלעדיות מתוך כינוס סגור של השרים וחברי הכנסת מהליכוד עם ראש הממשלה נתניהו. בהקלטות נשמע נתניהו מתייחס בין היתר גם למפלגות שעדיין מתמודדות על קולות הימין ולא עוברות את אחוז החסימה, כמו 'יחד' של אלי ישי, 'מגן' של גל הירש ו'גשר' של אורלי לוי אבקסיס; "אנחנו נחליט, נקבל החלטה מה לעשות עם מפלגות שנראה לנו שלא עוברות את אחוז החסימה. נראה לאן זה מתפתח, לא לגעת בזה. יש גם השפעה של המסרים שלנו שנראה מה הם עושים".

  זאב קם כתב בדסק הפוליטי של רשת ב' וכאן 11 ב'אחת בצהריים': נתניהו בהקלטות מתוך הכינוס נשמע מנהל את הקמפיין ביד רמה. הוא דיבר על מפלגות הימין שעל סף אחוז החסימה ושאינו בטוח מה לעשות עדיין המפלגות האם לשתות את המנדטים או לוותר להם. נתניהו מכוון את האש דווקא לכיוונם של לפיד וניסנקורן. מיקי זוהר ביקש מנתניהו לשנות את הקמפיין הנגטיבי נגד כחול לבן ולעבור לקמפיין חיובי אך כנראה דעתו לא התקבלה.

  תמי שינקמן יועצת ואסטרטגית פוליטית ב'אחת בצהריים': במערכת הבחירות הזו אין קמפיינים. בתחילת הדרך עסקו בתחום הביטחוני שלא נוח לנתניהו והקמפיין הפך לביבי ואנטי ביבי, כי הבחירה היום היא פרסונלית.

 • הצטרפו אלינו לפייסבוק והישארו מעודכנים

 • כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך:

 • כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *