• המנדט השמיני של יהדו"ת שוב בסכנה?

  חדש על הבוקר | י"ד אייר התשע"ט הדפסה הוספת תגובה

  האם כהונתו של חבר הכנסת הטרי יצחק פינדרוס תסתיים בתום שלושה שבועות בלבד, כשבמקומו ייכנס עמית הלוי – מספר 36 ברשימת הליכוד לכנסת? קלפי אחת בעכו עשויה לקחת את המנדט השמיני ממפלגת יהדות התורה ולהעבירו למפלגת הליכוד; זאת, לאחר שמסיבה לא ברורה נעלמו בספירת הקולות הסופית 93 פתקי הצבעה עבור איחוד מפלגות הימין.

  יאיר קראוס כתב צפון 'מקור ראשון' ב'חדש על הבוקר': ״בגלל שיקולי כבוד ואגו ועדת הבחירות מסרבת לתקן נתוני קלפי בעכו שבה 93 קולות של איחוד מפלגות הימין לא נכללו בספירה הסופית. במידה ותתוקן הספירה, יהדות התורה תפסיד את המנדט ה-8 בגלל הסכמי עודפים״.

  עורך הדין שמחה רוטמן פרקליטו של עמית הלוי ב'חדש על הבוקר': "לפי הנתונים בידינו העתירה שלנו אמורה להתקבל. ועדת הבחירות ביקשה מביהמ״ש ארכה של שבועיים לדיון, אנחנו מתנגדים. יש אינטרס ציבורי לקיום דיון בהקדם, ולא משנה איך יסתיים."

  עורך הדין אברימי יוסטמן בא כוחה של יהדות התורה ב'חדש על הבוקר': "הקלפי המדוברת בעכו לא מוזכרת בעתירה של עמית הלוי. ליהדות התורה וש״ס יש עוד הרבה קלפיות שנוכל לטעון בהן לאי סדרים. אם וכאשר לא יהיה מנוס אלא לספור מחדש למעלה מ-10 אלף קלפיות ברחבי הארץ. במידת הצורך, ועדת הבחירות ערוכה לקיום בחירות חוזרות בתוך 90 יום."

 • הצטרפו אלינו לפייסבוק והישארו מעודכנים

 • כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך:

 • כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *