• בנט vs יוגב

  אחת בצהריים | ט' סיון התשע"ט הדפסה הוספת תגובה

  הבוקר האשים ח"כ מוטי יוגב את בנט בבגידה וכינה אותו "כלב החוזר לקיאו. בנט בגד בנו, אני לא חושב שראוי שנקבל אלינו את מי שלא ספר אותנו. אני ממליץ יותר ענווה לכולם, בראש המפלגה ברור שיעמוד רפי פרץ שנבחר על ידי הציונות הדתית."

  בנט לא נותר חייב והשיב ליוגב: "מוטי יוגב, שלום. ‫הבוקר שוב תקפת אותי ברדיו והבהרת במילותיך ש"לא ראוי שנקבל את בנט אלינו". "ככלב השב אל קיאו" אמרת עליי. "בנט בגד בנו" הטחת בי הבוקר שוב. בפעם ה-100. ‫מוטי, אולי התבלבלת. אינני רוצה לחזור אליך, ואינני מתחרט על המהלך להקמת הימין החדש. ‫למעשה, איני רוצה ממך דבר. לו הייתי רוצה לרוץ איתך הייתי פשוט נשאר בבית היהודי", כתב עוד שר החינוך לשעבר."

  גיא עזרא כתב פוליטי ועורך משנה 'סרוגים' ב'אחת בצהריים': "בנט אחרי הכישלון מצהיר על ריצה מחודשת בשילוב גופי ימין ובבית היהודי לא אוהבים את ניסיון ההשתלטות על המפלגה ולכן בוטלו הפריימריז. המתקפה של יוגב נגד בנט היא חסרת תקדים ומשקפת את הלכי הרוח במפלגה גם ש פרץ וגם של סמוטריץ' שחוששים שהוא יחזור לקדמת הבמה."

  דוידי בן ציון סגן ראש מועצה אזורית שומרון ומועמד הבית היהודי לכנסת ב'אחת בצהריים': "צריך להנמיך את הטונים, להכנס לחדרים סגורים ותוך שבוע לצאת עם פתרון. יש הרבה משקעים שנותרו מהפרישה של בנט ושקד אך טובת הימין חשובה יותר, לראשונה אני מוטרד מאפשרות שלא תהיה ממשלת ימין.
  לא ממש חשוב איך יראה ההרכב הסופי של הרשימה מה שחשוב זה המהות ועליה צריך להתעקש."

 • הצטרפו אלינו לפייסבוק והישארו מעודכנים

 • כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך:

 • כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *