• שקד: "אנחנו לא עוסקים במינוי שלנו לשרים"

  חדש על הבוקר | ח' תשרי התש"פ הדפסה הוספת תגובה

  יו"ר ימינה ח"כ איילת שקד ב'חדש על הבוקר': "זה לא מתבצע מכיון שחברי הכנסת לא יכלו להיות נוכחים במשכן הכנסת. זה ההסכם אבל אני חושבת שיותר נכון להמשיך להישאר יחד. לא מדובר על חיבור לליכוד וזה לא נמצא על סדר היום ואף אחד לא דיבר איתנו."

  על המגעים להקמת הממשלה. "הדבר האופטימלי היה שהימין ירכיב לבדו ממשלה והאופציה המועדפת עלינו זה שליברמן גם יכנס לממשלה אבל הוא כרגע לא מוכן. אנחנו לא מוכנים כרגע לפצל את גוש 55 חברי הכנסת של הימין וזאת ברית חשובה. ליברמן צריך להתנהג בבגרות ולחזור לגוש הימין וזאת תהיה הממשלה הטובה ביותר. אבל אם ליברמן לא יצטרף ויחזור לימין הברירה הנוספת היא ממשלה עם כחול לבן כדי למנוע בחירות פעם נוספת."

  ההתעלמות של נתניהו מאיילת שקד בטקס השבעת הכנסת. "את הדברים האילו אתה צריך לשאול אותו. המצפן שלי הוא מה טוב לעם ישראל ולא היחס של אדם כזה או אחר אלי. היחסים הטובים של בנט ונתניהו טובים לכולם."

  על המינוי שלה ושל בנט לתפקיד שרים. "אנחנו כרגע לא עוסקים בזה. אם יגיע הזמן נדבר על זה. הפיטורים שלנו נעשו בצורה מכוערת והיו מכוערים אבל כרגע זה לא רלוונטי ומה שחשוב הוא שתקום ממשלה."

  על החופשה של ליאת בן ארי פרקליטת מיסוי וכלכלה. "יש בזה טעם לפגם. גם נבחרי ציבור ועובדי ציבור בכירים משלמים מחירים כבדים. גם לי היתה חופשה וביטלתי אותה. זה תיק כל כך חשוב ואין ספק שליאת בן ארי היתה מאוד משמעותית בתיק הזה והיה מצופה ממנה שתישאר במהלך כל השימוע".

 • הצטרפו אלינו לפייסבוק והישארו מעודכנים

 • כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך:

 • כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *