• גלריית ענק: הישיבשיר 2 – אלפים שרו "אבא"

  לילה מנצח | כ"א תשרי התש"פתגובה אחת הדפסה הוספת תגובה

  ביום שישי האחרון התכנסו 3000 בחורים ואברכים בבנייני האומה לאירוע שירה והתעלות.

  הישיבישיר 2 מיזם שירת ההמונים של רדיו קול ברמה ועיריית ירושלים. לאחר כחצי שעה של חזרות שעשה המאסטרו יואלי דיקמן. ביצעו ההמונים את שיר הנושא במגוון קולות וסגנונות שירה. השיר הנבחר היה 'אבא' של אברהם פריד וארי היל בלחנו של בנצי שטיין.

  בנוסף בסימן חג שמח שבת שלום, התקיים מופע זמר מיוחד שבו השתתפו גדולי הזמר אוהד מושקוביץ, ליפא שמעלצר, בערי וובר, שמחה ליינר, אבישי אשל ושלמה שמחה בליווי תזמורתו יואלי דיקמן ומקהלת 'קולות'

  מנכ"ל רדיו קול ברמה עו"ד אריאל דרעי הזמין את הקהל למופע הישיבישיר 3 שיתקיים בעז"ה ביום שישי של חול המועד סוכות תשפ"א. תוך הודאה לבורא עולם על עשור של עשיה ושנה פורה במיוחד עם לא פחות מ-84 אירועים לטובת בחורי הישיבות ואברכי הכוללים לצד אירועים לציבור הנשים ונערות. בנוסף, הודה עו"ד דרעי לראש עיריית ירושלים "השותף שלנו לאירוע" על התגייסותו למען ציבור שומרי התורה בכלל והאירוע בפרט. כמו כן הודה לגברת אריאלה רג'ואן ראש מנהל תרבות בעיריית ירושלים על העזרה והתמיכה הרבה בכלל ולאירוע הישישיבשר בפרט.

  ראש עיריית ירושלים מר משה ליאון בירך את קהל האלפים "ביצוע השיר גרם לקידוש שם שמים". הרב יעקב סיני נכדו של מרן הרב עובדיה הרחיב בנאומו על מעלת השירה בציבור ובאחדות כמו הלווים בבית המקדש.

  הקליפ של אירוע הישיבישיר יצא בעז"ה בשבועות הקרובים.

  צילום: מנדי הכטמן.

 • הצטרפו אלינו לפייסבוק והישארו מעודכנים

 • כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך:

 • תגובות

  1. מאת שלומי טופן‏:

   תודה רבה לרדיו קול ברמה! הכי טוב במוזיקה, שעושה אירועים מדהימים ותכניות מדהימות של יואלי דיקמן וכל השדרנים,
   נשמח מאוד אם תעלו שידור חוזר מהמופע של הישיבישיר 2 אם אי אפשר גם את הקטע של השיר עצמו, אז לפחות את המופע של האמנים
   נשמח מאוד!
   תודה רבה!!!

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *