• 970200png
 • הלברטל: "במקום להגיד תודה לציבור האשכנזי ולהודות לו הם יורקים וצועקים לו גזענים'"

  שמונה עד עשר | כ"ד טבת התשע"ג15 תגובות הדפסה הוספת תגובה

  דב הלברטל התארח בתוכנית הבוקר של מוטי לביא, "שמונה עד עשר" ברדיו קול ברמה, והתבטא בחריפות נגד ש"ס, תוך שהוא טוען כי הם יורקים על פניהם של הציבור האשכנזי אשר "רומם אותם" ו"קידם אותם".
  מילים קשות נאמרו בתוכנית הבוקר של מוטי לביא ברדיו "קול ברמה" במהלך דיון בין דב הלברטל ואיציק סודרי. בין היתר, אמר הלברטל: "אני אומר שאתם חבורה, "אתם" ולא "אתה" אלא המנהיגות של ש"ס, של כפויי טובה. פשוט של כפויי טובה. הרי מי הקים את המדינה? הקים את המדינה הזאת לא אלי ישי ולא סודרי. הם לא הקימו את הכור האטומי, הם לא ייצרו את האייפונים, הם לא הקימו את חייל האוויר, הם באו ממדינות נכשלות מבחינה טכנולוגית למדינה. היו טעויות, נעשו טעויות, קיבלו אותם לא יפה. כל אחד הוא צלם אדם וצריך לקבל כל אדם כצלם אלוקים, לא קיבלו אותם יפה אבל קיבלו אותם וקידמו אותם ונתנו להם. ומה התשובה שלהם? הם יורקים על הפנים שלהם וצועקים עליהם 'גזענים'! מי גידל אותם? מי רומם אותם במדינה?…"
  מי הקים את התקשורת? מי הקים את שדה התעופה?… במקום להגיד תודה לציבור האשכנזי ולהודות לו הם יורקים וזורקים לו כל הזמן 'גזענים'".

  האזינו לראיון המלא:

  להאזנה לתוכנית המלאה לחץ כאן

 • הצטרפו אלינו לפייסבוק והישארו מעודכנים

 • כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך:

 • תגובות

  1. מאת מיכל ברמן‏:

   אני חושבת שהבן אדם נפל על הראש\שכח לשתות כדורים!מה הוא דפוק? במה הספרדים שונים מהאשכנזים???חוץ ממנהגים???יש גזענים בכל עדה ומודה שיש יותר אשכנזים גזענים מספרדים גזענים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ואם בא לו להמשיך לדבר שטויות שישב בבית וידבר לעצמו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הבן אדם-מפגר………………….ברמות מטורפות………………………….

   • מאת הילה‏:

    את צודקת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    אם הבן אדם נגד המדינה למה הוא נהנה ממה שהיא נותנת שילך יחיה כמו הקיצונים במאה שערים!!!!!!!!!!!!

    • מאת הילה‏:

     ובקשר לשטויות שהוא אמר……………….נקווה שמהר מהר הבן אדם יתפקח!!!!!!!!!!!!!

  2. מאת עטילא שומפלבי‏:

   למה קול ברמה משדרים רק שלוש שעות ביום אשכנזים

  3. מאת אברהם פרסטר‏:

   כל מילה בסלע

  4. מאת פופ‏:

   מי שהקים את המדינה זה אמנם אחינו האשכנזים שמר הרבלטל לא נמנה עימהם.
   הרבלטל- אתה אנטי ציוני. מעולם לא בנית דבר בארץ ישראל הציונית. אתה נגד המדינה.
   הדבר היחיד שאתה עושה .זורע שנאה כלפי הציונים והמדינה הציונית.
   והכי גרוע ,אתה ראשון להנות ממנעמיה של המדינה.
   אתה חצוף ועז פנים.

  5. מאת אברהם כהן‏:

   אני חושב שיש להרגיע את הילדים שלפעמים עושים חילול ה' כאשר הם קורעים שלטי בחירות של מפלגות אחרות, ולפעמים משתמשים באלימות קשה יותר, במיוחד כאשר מדובר באלימות של "עצמנו נגד עצמנו"- חרדים נגד חרדים. לפעמים אני באמת מתפלא, מה זה החינוך שילדים אלה מקבלים? אני חושב שההורים צריכים להזהיר את ילדיהם שלא להתפתות ליצר הרע, ולא לקרע שום שלט ולא להשתמש בשום אלימות, כדי להרבות קידוש ה'.

  6. מאת נחמן‏:

   לא ראוי לאדם כזה לעלות אותו לשידור ולתת לו במה.

  7. מאת הדס‏:

   אני חושבת שהוא ממש מסכן שהוא ככה מדבר האשכנזים הישטלתו על המדינה המדינה הזו היא שלנו כמו שהיא שלהם אז שהוא לא יתנשא להגיד שהם פיתחו והם עשו אנחנו אולי הגענו ממדינות נחשלות מבחינה טכנולוגית אבל כל הבסיס לתורה הצניעות והטוהר הגיעו מהמדינות שלנו הרמב"ם הרא"ש והריף שעל פיהם ניפסק ההלכה {שגם הם הגיעו מהמדינות "הנכשלות"}על זאת גאוותינו ולא על שדות תעופה ובתך לא על אייפונים שהרסו רבים וטובים הם הגיעו לארץ ועשקו וממשכים לעשוק עם המצאותיהם החכמות… מאיתנו כל סימן יהודי על זה הוא רוצה שנגיד לו תודה? ואם הוא מדבר על רוממות אז לא כדאי שנתחיל לדבר על זה כי לא נגמור, לזרוק את הספרדים במעברות בדרום בתת תנאים לגזוז להם את השער… לגזוז לתימנים את הפאות ולחטוף ילדים טהורים מחיק אימותיהם ספרים אפשר לכתוב על העולות שנעשו לנו הוא אומנם עו"ד אבל את ההיסטוריה הוא כנראה לא מכיר מספיק אז לזה הוא קורא "רוממו"?
   אתם גיזענים לא כולם אבל אתה בטוח כזה ומי שרומם את הספרדים זה רק אנחנו בעצמינו!
   וכן אני מבקשת מכל בני עדות המזרח להפסיק להתמסכן ולהידפק על דלתותיהם…ובאמת הגיע הזמן שנהיה עצמאיים ונכבד את עצמינו ונעריך את עצמנו כי יש לנו הרבה על מה
   {אמר משהו חכם שהוא לא ראוי לתגובה}

  8. מאת אורי עומסי‏:

   זה מה שתנועת ש"ס צועקת, וב"ה עכשיו הם {האשכנזים} אמרו את זה בקול גדול: "לא אוהבים ספרדים" "אנחנו מתנשאים מעל הספרדים", מחזקים כולנו את תנועת ש"ס! ש"ס זו גאוותינו!!! ש"ס זו הבית.

  9. מאת בבח‏:

   תגובה למישהו שהכליל שכל האשכנזים גזעניים,
   וזו התגובה חשוב להפנים אותה לכל המכלילים למינהם
   לא יפה לא נכון לא צודק, וגם לא חכם. יש אשכנזים מאד טובים וגם ספרדים,ויש אשכנזים גרועים וגם ספרדים.

   רק תבדוק בשנאה למנהגי ספרד,אצל הספרדים המשתכנזים זה הרבה יותר גרוע,מאשכנזים גזעניים,והמשתכנזים הם ספרדים.

   לא נכון להכליל,וגם לא יפה,יש שדרנים אשכנזים בקול ברמה,תשמע איך הם מדברים,תשמע את מנחם טוקר איך מדבר,ולא יפה להביא דוגמאות,כי הרב הגדול הוא כן טוב משני הצדדים,אך לצערינו מי ששולט בכל המקומות הם בדרך כלל אנשים לא ישרים,תראה בסמינרים ובישיבות איזה גזענות,תראה ראשי ישיבות ספרדים כמו אפרים כהן שר"י,בגלל שתלמיד חתן ,רצה ללכת על פי ההלכה ,הוא בייש אותו ברבים,זה לא רשע?

   הוא מחנך דורות שלמים שינהגו לא על פי התורה,כבר הגאון מוילנא אמר שיהיו רבנים ערב רב.

   אל תכלול אחי לא יפה,לא צודק,ולא חכם.איך אומר הרב א"י תהיו בריאים

  10. מאת שירה‏:

   נראה לי שגפני וליצמן פיתחו את הכור האטומי……

  11. מאת בבח‏:

   יש כמוהו ויותר גרועים בהרבה,ואין צורך להתרגש,הגאון מוילנה כתב שבדורינו יהיו ערב רב ,רבנים עם תלמידים כ"ש עורכי דין.,הציונים החילוניים שבנו את המדינה קבלו את משפחתו לארץ ,וקבלו אותו לאוניברסיטה שהם הקימו,בזכותם הוא עורך דין,לכן הוא מתנהג בצורה כזו.
   מי שדתי לא יכול להתבטאות בצורה כזו.הוא פשוט ערב רבמה אתם מתפלאים,הוא חיפש תשומת לב,וקיבל זאת.מה אתם מתפלאים בכלל.אתם לא מכירים כמה אנטישמים קטנים כאלו בסביבתכם.

  12. מאת שלומי‏:

   מסכן רחמים… תבקשו ממנו סליחה הוא "ממש נפגע אישית בשביל כל הגזענים"
   ממש מסכן…

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *