• ח"כ אברהם מיכאלי מונה ליו"ר ש"ס בכנסת

  המהדורה המרכזית | כ"ד סיון התשע"ד הדפסה הוספת תגובה

  יושב ראש ש"ס חבר הכנסת אריה דרעי שוחח היום עם חבר הכנסת אברהם מיכאלי ממפלגתו, והודיע לו על ההחלטה למנותו ליושב ראש הסיעה בכנסת.

  ח''כ אברהם מיכאלי

  ח"כ אברהם מיכאלי

  מאז השעה 10:00 הבוקר נכנסה לתוקף התפטרותו של יו"ר סיעת ש"ס ח"כ לשעבר אריאל אטיאס, מי שממלא את מקומו בכנסת הוא יואב בן צור, אך כיו"ר הסיעה החליט דרעי למנות את מיכאלי לתפקיד. מיד לאחר מינוי אריה דרעי ליו"ר ש"ס, מונה אריאל אטיאס לכהן כיו"ר הסיעה של המפלגה, אך עם פרישתו החלו גורמים בתוך ש"ס לנסות ולמנות את ח"כ אברהם מיכאלי לתפקיד, לאחר שזה מילא את התפקיד במשך השנים בהם כיהן אלי ישי כיו"ר התנועה. ״ח״כ מיכאלי הינו מחברי הכנסת החרוצים והיעילים במשכן, והוכיח כבר בעבר את יכולותיו הגדולות במילוי תפקיד זה. הצלחתו היא הצלחת כולנו״, אמר דרעי.

  בתך כך, יואב בן צור שמחליף את מקומו של חבר הכנסת הפורש אריאל אטיאס, נכנס הבוקר לתפקידו כחבר הכנסת האחד עשר של ש"ס.

  כזכור, בסוף השבוע הודיע ח"כ אריאל אטיאס כי הוא פורש מהחיים הפוליטיים וכתב: "נפלה בחלקי הזכות להיות שליחו של מרן הרב עובדיה יוסף זצוק"ל ושל חברי מועצת חכמי התורה, לשרת את הציבור כנציג תנועת ש"ס בכנסת ובתפקידיי כשר התקשורת וכשר הבינוי והשיכון בממשלת ישראל. במהלך תפקידיי, השתדלתי לפעול כמיטב יכולתי בנאמנות ובמקצועיות לטובת כלל אזרחי ישראל ולמלא את השליחות שהוטלה עליי".

  האזינו:

 • הצטרפו אלינו לפייסבוק והישארו מעודכנים

 • כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך:

 • כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *