• בניזרי: מצפה שמערכת המשפט תבוא לקראתו של הרב פינטו

  פותחים עניין | כ"ג אייר התשע"ה הדפסה הוספת תגובה

  ח"כ לשעבר הרב שלמה בניזרי התייחס הערב (ב') בראיון לתוכנית 'פותחים עניין' עם יהודה שלזינגר ושמואל בן עטר לפרשת הרב והניצב לקראת גזר דינו של הרב יאשיהו פינטו מחר ואמר "סיטואציה של הרב מצב קשה. כולם מכירים אותו מכירים את מעשיו חסדיו קדושתו.

  אני מצפה מאד גם אם הודה בטעות מסוימת שהעביר סכום מסוים, הם התחשבו בכל מיני אנשים ופטרו אותם מעונש. אדם שתרם למען עם ישראל בתמימות. אני מצפה שמערכת המשפט תבוא לקראתו של הרב. זה לא אותם אנשים שהיו בשלטון שהחלטות שלהם היו בסך הכל היה ניסיון ולא נעשה נזק כתוצאה מהפעולה שלו, אותו קצין אומר לא הסכמתי לקבל.  אף אחד לא ניזוק. מדובר באדם חולה."

  הרב שלמה בניזרי מקבל את ברכתו של מרן

  הרב שלמה בניזרי מקבל את ברכתו של מרן

  בניזרי התייחס בנוסף לעזיבתו של הפרופ' אמיר חצרוני את ישראל ואמר "יש לנו כלל ביהדות אדם שמרבה להרשיע ולהרע, כתוב באבוד רשעים רינה לא כל דבר שקורה לאדם רע צריך להיות עצוב, אם הוציא דיבתם רעה ומרבה שנאה בעם היהודי אם עזב את הארץ נגיד לו בהצלחה שם.

  יש מה שנקרא תינוק שנשבה ויש אנשים ששובים אנשים, אם נשבה כמו רוב עם ישראל אז אנחנו מתפללים ועושים השתדלות אבל אנשים שבמודע עושים כל מיני פעולות כדי לפגוע בתורת ישראל בקודשי ישראל אחד כזה שרוצה להתנתק מהיהדות ועושה פעולות נגד תורת ישראל, באבוד רשעים רינה. הרב עובדיה יוסף אמר פעם שורשם בעמלק."

 • הצטרפו אלינו לפייסבוק והישארו מעודכנים

 • כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך:

 • כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *