• הצלחה חסרת תקדים לכנס השישי של תמך

  משפחה | ז' תמוז התשע"ה הדפסה הוספת תגובה

  למעלה מ600 נשים מכל רחבי הארץ השתתפו בכנס בעלות העסקים השישי של תמך.

  האירוע נערך במלון רמדה בירושלים והמארגנות נאלצו להשיב בשלילה למאות נשים נוספות שביקשו להגיע.

  במהלך הכנס זכו המשתתפות להרצאות מעשירות בעברית ובאנגלית, לאנשי מקצוע שהעניקו כלי עבודה, קבוצות נטוורקינג לקידום עסקים ועוד.

  ארוחת צהריים עשירה וכיבוד קל במהלך היום כולו, העצימו את החוויה והתגובות שהגיעו מקהל המשתתפות  היו מדהימות.

  המשתתפות הודו להנהלת תמך, על בחירת התכנים המדויקים, על הארגון והסדר המופתי, על המכובדות של האירוע ועל הכלים החשובים בהן ציידו את משתתפות הכנס. ובמיוחד הגיעו בקשות רבות לייצר המשכיות לקבוצות הנטוורקינג.

  בעלות העסקים נהנו גם מעצם המפגש שהקנה לרבות מהן פתיחת הזדמנויות רבות וחדשות.

  "זה ממלא סיפוק לראות מעצבת, גרפיקאית  ובעלת עסק לבגדי ילדים משלשה אזורים שונים בארץ, מכירות, מדברות ומסכמות על שיתופי פעולה ביניהן". אומרת הגב' שיינדי  באב"ד מנכלי"ת תמך, "במהלך כל היום נרקמו בין הנשים שיתופי פעולה והיכרויות שיניבו צמיחה. מעבר לכלים המקצועיים שהענקנו במהלך היום הזה, זו חוויה אדירה לראות את החיבור הזה".

  ראש עיריית ירושלים ניר ברקת, הגיע בבוקר לברך את המשתתפות והביע את הפתעתו לנוכח מספר עצום שכזה של יזמיות חרדיות.

  "אתן, היזמיות ונשות העסקים החרדיות, מביאות לידי ביטוי יכולת מדהימה לשלב – ביצירתיות, בכישרון ובהצלחה – בין ניהול הבית וניהול העסק; בין טיפוח הקריירה וגידול הילדים". ציין ברקת.

  אחה"צ הגיעו יו"ר ועדת הכספים הרב משה גפני ושר הכלכלה הרב אריה דרעי.

  הרב גפני שהתרגש למראה מספר כה גדול של יזמיות חרדיות, הודיע  כי ילחם יחד עם הנציגים האחרים בתופעות של אפליית נשים חרדיות. "הצלחתכן כבעלות עסקים חרדיות, זהו יעד עבורנו". הרב גפני הוסיף ושיבח את העומדות בראש הארגון וכל המסייעים והמסייעות לקידומן של נשים חרדיות בכלכלה הישראלית. "אני שומע ממעסיקים שפוגשים אותי על שביעות רצונם מההחלטה להעסיק נשים חרדיות. לתמך יש חלק חשוב מאד בכך".

  שר הכלכלה הרב אריה דרעי, סיפר כי בסיוע אנשי משרדו הוא מקדם יוזמות שונות שמטרתן עזרה וסיוע לנשים יוזמות ובעלות עסקים. בנוסף, ציין גם הרב דרעי כי משרדו ילחם בכל תופעה של אפליית נשים חרדיות וביקש מהמשתתפות לשלוח אליו פניה באימייל בכל מקרה של אפליה על רקע חרדי.

  שיינדי באב"ד מנכלי"ת תמך, מציינת בסיפוק כי היה זה יום מוצלח במיוחד, הן באיכות והן בכמות. "המשתתפות קיבלו ביום הזה תכנים וכח רב להמשך עשייתן".

  הגב' מירי גרין, מנהלת הפרויקט, אומרת כי המסקנה המרכזית מהכנס הינה הצורך באירועים נוספים ובמתן הזדמנויות לבעלות עסקים חרדיות.  "אנו רואות את ההצלחה של פעילות כמו הנטוורקינג וברור לנו שעלינו להיכנס לכך בכל הכח. זה האתגר הבא שלנו ובעז"ה כבר בימים הקרובים נתחיל בפרויקט גדול של הקמת קבוצות נטוורקינג לנשים ברחבי הארץ". הגב' גרין הביעה תודתה לכל מי שנתן כתף להצלחת היום ובמיוחד לגב' חוי הרץ מארה"ב ששמה לעצמה מטרה לקדם ולהעצים נשים חרדיות ותרמה בנדיבות ליבה.

  כמו"כ לראשות לפיתוח ירושלים, בנק לאומי , מפ"י- שגרירות ארה"ב, והחברות שסייעו : מי עדן ושטראוס ולמשרד הפרסום פרסום גיל.

 • הצטרפו אלינו לפייסבוק והישארו מעודכנים

 • כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך:

 • כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *