• אודות השדרן

    רוזנבלום נולד וגדל ברמת גן למשפחה יוצאת פולין ששורשיה בחסידות גור. בצעירותו למד בישיבת נחלים, יחד עם דודו פישר. מגיל צעיר עסק במוזיקה, ובהיותו בישיבה התיכונית פנה לקריירה מוזיקלית. בגיל 17 ניהל וניצח על המקהלה של ישיבת נחלים "נחלי רון". פריצתו הגדולה הייתה בשנות השבעים כשניצח על מקהלת "פרחי ירושלים" והפיק את אלבומם הראשון.

    רוזנבלום הוא המפיק והמעבד של כמה מזמרי המוזיקה החסידית, ובהם: מרדכי בן דוד, ליפא שמלצר ושלמה כהן. הוא גם מפיק את הדיסקים של ירמיה דמן, זמר חסידות בעלזא.

    מונה הוא גם מלחין ושיריו מבוצעים על ידי זמרים חסידיים, חלקם הם להיטים ידועים, כמו השיר "משיח" בביצועו של מרדכי בן דוד, השיר "מוריה" של אברהם פריד והשיר "רבונו של עולם" שהושר לראשונה על ידי דודו פישר ולאחריו על ידי מרדכי בן דוד. סדרת קלטות של שירים שהלחין יצאו בהפקתו, כאשר הביצוע הוא על ידי זמרים כמו אברהם פריד, מרדכי בן דוד, ליפא שמלצר, שלמה כהן. עד עתה יצאו ארבע קלטות בסדרה. בנוסף מפיק רוזנבלום סדרת דיסקים בשם "פילהרמונה", בה הוא מעבד שירים שונים המבוצעים על ידי זמרים שונים, ומופיעים בו גם כמה שירים חדשים. הוא עצמו אינו משמש כזמר, אך בקלטת "מונה 4" הוא ביצע לראשונה קטע קטן של השיר "מקימי מעפר דל" שהלחין בנו אפרים.

    מונה מקורב לחסידות חב"ד (אשתו היא צאצאית של האדמו"ר הזקן), וכן לחסידות גור, להן הוא גם מפיק את הדיסקים שיוצאים לאור מדי שנה לקראת הימים הנוראים.

    רוזנבלום הוא גם מנצח, ומופיע באירועים גדולים בליווי תזמורתו. מאז שנות התשעים הוא גם מנצחה ומנהלה המוזיקלי של להקת הרבנות הצבאית. ביום העצמאות ה – 60 למדינת ישראל עיבד והלחין שיר מקורי שכתבה יעל הרמתי ובוצע על ידי חברי מקהלת הרבנות בחידון התנ"ך העולמי- "שישים שנה" . בשנת 2010 הוא נבחר לאחד הזוכים בפרס מפעל חיים של אקו"ם‏.